Yeni Kitap: Suları Yıkamak – Mehmet Doğramacı

Yeni Kitap: Suları Yıkamak – Mehmet Doğramacı

mehmet-dogramaci-sulari-yikamakTasavvufi kavramları günlük lisana indirerek aktaran, 7’den 70’e herkesin anlayacağı sadelikteki dili ve su gibi üslubuyla Allah İlmine dair gerçekleri gönüllere nakşeden Değerli Yazarımız Sn. Mehmet Doğramacı’nın 10. eseri Kitsan Yayıncılıktan çıktı.

5 ayrı bölümde kısa makale, değini ve gözlemlerden oluşan bu eserde, bugüne kadar mertebeleri, boyutları, derinlikleri anlatılan ama nasıl yaşama geçirileceği çok da net açıklanamayan Allah İlminin yaşamına dair renkli sahneler eşliğinde can alıcı tespitler, bilinç kilitlenmelerine anahtar mahiyetinde öneriler bulacaksınız.

 Temizliğin ana unsuru su, hayatın ana unsuru ilim. Su kirlenmişse temizlik imkansız, ilim vehme bulanmışsa yaşam sağlıksız olacaktır. Bilgiye, tefekküre, okumalara, zikirlere rağmen ilmi yaşamada karşılaştığımız ama çoğu zaman farkında bile olmadığımız zihin karışıklıkları ve bilinçaltı kirlerine dikkat çekmek üzere Sn. Doğramacı eserine SULARI YIKAMAK gibi çarpıcı bir isim vermiş. Araştırma ve yazı çalışmalarına aralıksız devam eden değerli yazarımızı tebrik ediyor, yeni eserinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Eseri Temin İçin: http://www.kitsan.com/SULARI-YIKAMAK,PR-6154.html

Yurtdışı siparişler, hediye etmek üzere toplu alımlar için lütfen;

Kitsan Yayıncılık: 0212 513 67 69- [email protected]san.com, [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir